SUNTOUR XCM HLO 27.5"

SUNTOUR XCM HLO 27.5"
Бренд: SUNTOUR
Достапност: На залиха
5.900 ден
Количина: Додади во кошничка
 • За тркала 27.5"
 • ДИСК
 • носач за диск: Post Mount ( PM )
 • 100mm  ОД
 •  1-1/8" ( 28.6mm ) A-head
 • долќина на врат 255mm
 • Материјал: STKM  челик со зголемена цврстина
 • материјал на круна: АЛУМИНИУМ
 • Боја  :ЦРНА
 • Десна нога : Хидраулично заклучување / фиксно подесување ( rebound )
 • Лева нога: подесување/федер
 • visina viljuške ( bez vrata ): 515mm
 • Тежина  на вињушка : 2650g

Ве интересира нешто повеќе за SUNTOUR XCM HLO 27.5"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...