ПУМПА GIYO МИНИ ПВЦ

ПУМПА GIYO МИНИ ПВЦ
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: Нема на Залиха
490 ден
Количина: Додади во кошничка
     Модел: Giyo Мини GP-04
     Tелескопски пумпа
     Материјал: ПВЦ
     Врска: за ѕивана Presta / schreder (авто вентил)
     Боја: црна

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ ПВЦ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...