ПУМПА GIYO МИНИ ГП-77

ПУМПА GIYO  МИНИ  ГП-77
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: Нема на Залиха
590 ден
Количина: Додади во кошничка
    Модел: Giyo Мини GP-77
     телескопски пумпа
     Материјал: ПВЦ
     Врска: реверзибилна Presta / Шредер (автомобил вентил)
     боја: црна

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ ГП-77?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...