ПУМПА GIYO МИНИ ГП-76c

ПУМПА GIYO  МИНИ  ГП-76c
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
1.190 ден
Количина: Додади во кошничка
     Модел: Giyo мини GP-76C
     Телескопска пумпа
     висок притисок"
     Материјал: алуминиум / ПВЦ
     ЗА ЅИВАНА: Presta / SCHREDER (авто вентил)
     Боја: бронза / црно / сива

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ ГП-76c?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...