ПУМПА GIYO МИНИ ГП-91 со манометар

ПУМПА GIYO  МИНИ  ГП-91 со манометар
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
790 ден
Количина: Додади во кошничка
     Модел: Giyo мини GP-91
     Со манометар
     Материјал: алуминиум 6063
     За ѕивана :Presta / schreder (авто вентил)
     Пумпа до: 8 bar / 120 psi
     боја: црна / сива

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ ГП-91 со манометар?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...