ПУМПА GIYO МИНИ ГП-961

ПУМПА GIYO  МИНИ  ГП-961
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
690 ден
Количина: Додади во кошничка
     Модел: Giyo мини GP-961
     телескопски пумпа
     Со манометар
     Материјал: pvc
     За ѕивана :Presta / schreder (авто вентил)
     Боја: црна / сива

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ ГП-961?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...