ПУМПА GIYO МИНИ ГП-44

ПУМПА GIYO  МИНИ  ГП-44
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
1.190 ден
Количина: Додади во кошничка
     Модел: GF-44 Giyo
     Ножна пумпа
     Mатеријал: ПВЦ
     Врска: Presta / schreder (авто вентил)
     Висина: 58 см
     боја: црна

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ ГП-44?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...