ПУМПА GIYO МИНИ ГП-042C

ПУМПА GIYO  МИНИ  ГП-042C
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
1.490 ден
Количина: Додади во кошничка
     Модел: GF-042C Giyo
     Ножна пумпа со МАНОМЕТАР
     Mатеријал: ПВЦ
     Врска: Presta / schreder (авто вентил)
     Висина: 61 см
     боја: црна

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ ГП-042C?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...