КОРПА

КОРПА
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: Нема на Залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
КОРПА ЗА ВЕЛОСИПЕД ЗА НА ВОЛАН
МОНТАЖНА (МОЖНОСТ ДА СЕ ОТКАЧИ ОД ДРЖАЧ И ДА ЈА НОСИТЕ СО СЕБЕ)
НОСИВОСТ ДО 4КГ.

Ве интересира нешто повеќе за КОРПА?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...