POLAR JUNIOR 14"

POLAR JUNIOR 14"
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
9.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
  • Рам: Челичен
  • Вилушка: Челична/ Фиксна
  • Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ
  • Кочница предна: В-Брејк
  • Кочница задна: Контра
  • Седиште: MonteGrappa Junior
  • Тркала: 14" челични
  • Помошни тркала, калници
BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR JUNIOR 14"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...