BARADINE DS-17 DEORE,XTR

BARADINE DS-17  DEORE,XTR
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: Нема на Залиха
550 ден
Количина: Додади во кошничка
  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ

- КОМПАТИБИЛНИ  СО SHIMANO DEORE И ОСТАНАТИ SHIMANO DISK SISTEMI

Ве интересира нешто повеќе за BARADINE DS-17 DEORE,XTR?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...