Обрач за роад RODI STYLUS

Обрач за роад RODI STYLUS
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
1.290 ден
Количина: Додади во кошничка
ETRTO 622X13C
Rim Stylus
Spoke Pattern STD
Holes 32,36
Eyelets Not available
Colour Black w/ Machined Sides
Weight (g+-5%) 495
ERD (1) 601

Ве интересира нешто повеќе за Обрач за роад RODI STYLUS?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...